Služby

INROOM to je:

odborné poradenstvo skúseného architekta a interiérového dizajnéra - osobný prístup a dobrá komunikácia - široká paleta vzoriek a zariadenia do interiéru - podrobný rozpočet navrhnutého interiéru - veľkoobchodné ceny u našich partnerov - výroba nábytku podľa návrhu interiéru - všetko pekne na jednom mieste

Návrh interiéru na mieru

Od nás nedostanete instantné riešenia. Návrh interiéru od INROOM  bude jedinečný ako ste jedineční Vy sami. Ponúkame našu expertízu - tím vyštudovaných architektov, interiérových dizajnérov a výrobcov nábytku. Prepájame už v návrhu interiéru správne vyriešenie priestoru s optimálnym návrhom interiérového zariadenia.

3D vizualizácie + virtuálna realita

Konzultácie návrhov prebiehajú nad fotorealistickými 3D vizualizáciami. Pre ešte lepšiu orientáciu v riešenom priestore Vám v štandarde pripravíme 360 panoramatickú snímku. Pre najväčšie projekty pripravujeme marketingové video prezentácie a interaktívne virtuálne prehliadky. Nepotrebujeme nič len Váš sen - a my ho pre Vás zhmotníme v 3D prezentácii.

Technická a výrobná dokumentácia

My v INROOM si uvedomujeme že peknými vizualizáciami sa to nekončí. Kladieme maximálny dôraz na podrobnú projektovú a výrobnú dokumentáciu. Aby veci pri realizácii išli čo najhladšie. K tomu slúžia presné a jasné podklady pre stavebné profesie, výrobu a nákup zariadenia. S návrhom od INROOM držíte v rukách detailný podklad ku úspešnému tendrovaniu dodávateľov pre realizáciu Vášho interiéru.

Realizácia interiéru

Nie ste si istí, ktorých dodávateľov osloviť a naopak s kým si nepáliť prsty? Od nás dostanete cenné kontakty na overené spoločnosti a remeselníkov. V procese hodnotenia cenových ponúk Vám radi pomôžeme - lebo najnižšia cena neznamená vždy výhru. Aby sa veci na stavbe vyvíjali podľa Vašich predstáv, sme tu pre Vás ako autorský a technický dozor. Postaráme sa o správnu nadväznosť jednotlivých procesov realizácie.

INROOM, to je okrem návrhu - aj výroba a realizácia interiérov na kľúč. Chceme sa uchádzať o Vašu priazeň a dôveru v konkurencii tých najlepších a najšikovnejších. Partneri, o ktorých sa opierame nám to umožňujú. Za tie roky, čo navrhujeme a realizujeme interiéry sme detailne spoznali prostredie a toto know-how Vám radi poskytneme v podobe vydareného návrhu a realizácie interiéru od INROOM.

Priebeh spolupráce

1
Prvý kontakt

Ak sa Vám páčia naše interiéry a plánujete v blízkej dobe niečo podobné – budeme radi keď nám o tom dáte vedieť.  Najvyšší čas na 1. kontakt je 4-5 mesiacov pred naplánovanou realizáciou interiéru.

2
Cenová kalkulácia

Cena každého návrhu a realizácie sa určuje individuálne podľa rozsahu a zložitosti zadania. Pri určení ceny návrhu interiéru vychádzame predovšetkým z riešenej podlažnej plochy. Ako podklad nám preto postačuje pôdorys alebo foto zo stavby. Cenovú kalkuláciu posielame zvyčajne do 24 hodín.

3
Vaša príprava

Vždy sa veľmi tešíme sa na pekné obrázky, ktoré nám posielate ako inšpiráciu. Pri zhromažďovaní podkladov pre nás si zvyčajne aj vy sami ujasníte aké sú vaše preferencie a následná komunikácia je potom plynulejšia.

4
Obhliadka a zameranie

Na prvom stretnutí sa veľa rozprávame nad zaslanými inšpiráciami a zisťujeme čo sú vaše priority, ako si predstavujete budúci interiér, aké farby a materiály máte radi. Prvé stretnutie spravidla prebieha na stavbe. Riešený interiér si spolu obhliadneme a sami zameriame.

5
1. konzultácia

Snažíme sa vcítiť do vašej predstavy a hneď prvým návrhom trafiť do čierneho. Konzultácie prebiehajú v riešenom interiéri alebo u nás v ateliéri. Už na 1. konzultácii máme pre Vás pripravené 3D vizualizácie a interaktívnu 360 stupňovú panoramatickú snímku. Vaše pripomienky a nápady si poctivo zapisujeme a priebežne zapracúvame.

6
Zapracovanie pripomienok

Napriek našej maximálnej snahe je prirodzené, že prvý návrh je spravidla potrebné doplniť alebo prepracovať podľa Vašich pripomienok. Návrh interiéru vytvárame spoločnými silami a je to kreatívny proces. Priemerný čas potrebný na spracovanie 100m2 interiéru rodinného domu je 6-8 týždňov.

7
Návrh interiéru

Výsledkom našej niekoľkotýždňovej spolupráce nie sú len pekné 3D vizualizácie. Výsledkom je komplexný návrh, podľa ktorého je možné 1:1 zrealizovať akýkoľvek interiér. Návrhy odovzdávame tak v elektronickej ako i printovej forme.

8
Realizácia interiéru

Sme tu pre Vás aj pre fázu realizácie. Poskytneme Vám naše know-how pri výbere vhodných dodávateľov pre váš interiér. Odkontrolujeme, či realizácia prebieha podľa spracovaného návrhu a v požadovanej kvalite.